«Varvikas»

ON RAHVUSVAHELINE HOBBY- JA KÄSITÖÖKOMBUSTE BRÄND

Varvikast
Varvikast

Pereväärtustele tuginedes loome tooteid teie rõõmuks. Me anname elavaid muljeid, aitame inimestel paremini elada, et nad saaksid avastada loovuse ja kunsti imelist maailma. Täna Varvikas on mitte ainult 7 kategooria kunsttooted, mis muudavad iga inimese loomingulised ambitsioonid reaalsuseks. Nüüd on Varvikal arvukalt brändipoode Euroopas ning hulgimüügipartnereid üle maailma.

Oma tootmisrajatised ja kvaliteetsed materjalid muudavad iga toote täiuslikuks. Kõige populaarsemate kollektsioonide meistriteostega saate tutvuda meie kodulehel või Varvikase brändipoodides.

Rakendame teie loomingulisi ambitsioone

Ettevõtte ajalugu
Ettevõtte ajalugu

 • Ettevõtte registreerimine Tallinnas, Eestis
 • Kataloogi lisati värvimine numbrite järgi, teemantmaalimine, disainnukkude komplektid ja Roomboxid
 • Amazon USA poe registreerimine

2019

 • Lao laiendamine
 • Varvikase esimene osalemine rahvusvahelisel näitusel Euroopas
 • Partnerid kogu maailmas: Austraalia, Saksamaa, Inglismaa, Rumeenia jne

 • Meie esimese kaupluse avamine Tallinnas
 • Amazoni ELi kaupluse registreerimine
 • Kaubamärgi ümberkujundamise projekt

2020
2021

 • uus logo ja komplektid
 • Puitmõistatuste tutvustamine kataloogis
 • 12 kaupluse avamine Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Poolas

 • Plaanid - Uute kaupluste avamine Poolas ja Saksamaal

2022
2023 plaanid

Viisime läbi laiaulatusliku brändi positsioneerimise ümberkujundamise, alustades uue kasti logost kuni kaubanduskeskustes asuvate kaubandussaarte uuendatud formaadini

Varvikase kaubamärgi muutmine

1
ENNE
PÄRast

Põhiidee on eemalduda "laste" logost ja soov saada arusaadavamaks ja kergesti meeldejäävamaks kaubamärgiks täiskasvanutele

2
ENNE
PÄrast

Täna on Varvikas rahvusvaheline hobi- ja käsitööbränd, millel on oma toodang. Varvikase kaubamärk on juba registreeritud ELis.

Oma kaubamärki arendades saame inspiratsiooni. Inspireerituna loome ainulaadse toote. Toote, mis võib teid üllatada.

Meie enda tootmine ja kvaliteetsete materjalide kasutamine muudavad iga meie toote täiuslikuks. Meie lähenemine usaldusväärsuse tagamisele on ettevõtte töö lahutamatu osa. Seepärast toetame ökotrende ja seisame valvsalt ökoloogia eest. Tahame muuta elu paremaks, jäädes parimaks hobi- ja loovuskaupade tootjaks.

Me valime ainult neid tarnijaid ja tootjaid, kes jagavad ettevõtte väärtusi keskkonnakaitse ja loodusvarade austamise osas.

Keskkonnasõbralik tootmine

Eluaegne garantii

Oleme hobi- ja käsitöökaupade tootja, kes annab kõikidele toodetele "eluaegse garantii". Oleme valmis vahetama kaupa või saatma puuduvaid elemente igale jaekliendile sõltumata ostukuupäevast.

Me areneme ja püüame iga päev maailma uute avastustega täita. Seepärast oleme loonud oma kunsti laboratooriumi, mis koosneb entusiastlikest kunstnikest ja disaineritest, et arendada uusi tooteid. Kingime kõigile erakordseid loovuse hetki, aidates täita elu erilise loomingu tähendusega. Lõppude lõpuks, kui loote midagi põhimõtteliselt uut ja ainulaadset, tekib soov seda maailmaga jagada, lähedastega jagada, andes neile tükikese oma hingest.

Kunstilaboratoorium

Me arendame oma ettevõtet ja soovime, et te kasvaksite koos meiega. Seetõttu ehitame ausaid ja keskkonnasõbralikke partnerlussuhteid. Koostöö meiega on kõige esimene samm värskete, originaalsete ideede realiseerimiseks ja äriprojektide laitmatuks elluviimiseks.

Seetõttu ei ole Varvikas tänapäeval ainult 7 kategooriat hobi- ja käsitöökaupu. See on rahvusvaheline kaubamärk, millel on kauplused Euroopas ja muljetavaldav hulgimüügipartnerlus.

Äritegevus koos meiega

Tooted

Made on
Tilda