Puidust pusled

Keskkonnasõbralikud puidust pusled
Pusle on kokku pandud erinevatest kujunditest, mis võivad välja näha nagu loomad, taimed või abstraktsioonid. Pusle tükid joonduvad üksteisega ideaalselt tänu tootmises kasutatavale ülitäpsele laserlõikusele, mis tagab ka selle, et pusle pärast kokkupanemist laiali ei laguneks.
Puidust pusled on ainulaadne käsitöötoode, mis on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest
KOLLEKTSIOONID
KOLLEKTSIOONID
Osta meie
e-poest
Nüüd olete vaid ühe hiireklõpsu kaugusel, et saada kunstnikuks, käsitöömeistriks või nuputamisguruks!
KOLLEKTSIOON “LOOMADE MAAILM”
Põnev sukeldumine loomade maailma
KOLLEKTSIOON “LOOMADE MAAILM”
Põnev sukeldumine loomade maailma
Wooden puzzle «Majestic iguana»
KOLLEKTSIOON “LOOMADE MAAILM”
Põnev sukeldumine loomade maailma
Kollektsioon "Reisijate postkaardid"
Wooden puzzle
«Cappadocia sky»
Reisimisega saame õppida uusi kultuure, nautida inimeste tehtud maailma suurimaid saavutusi. Muidugi soovite neid mälestusi säilitada ja reisija postkaardid on suurepärane lahendus reisidest parimate mälestuste hoidmiseks.
Kollektsioon "Reisijate postkaardid"
Reisimisega saame õppida uusi kultuure, nautida inimeste tehtud maailma suurimaid saavutusi. Muidugi soovite neid mälestusi säilitada ja reisija postkaardid on suurepärane lahendus reisidest parimate mälestuste hoidmiseks.

Kiudplaat
Suure tihedusega puitkiudplaat. Lehtmaterjal paksusega 3 mm saadakse väikeste puidukiudude (mänd, kask) pressimisel temperatuuril +250 °C ja rõhul 10 bar. See muudab materjali keskkonnasõbralikuks, vastupidavaks ja kulumiskindlaks.
Määra sisu
LASER LÕIGE
Puidust puslede valmistamisel kasutame ülitäpset statsionaarset laserlõikust. Laseri paksus on 5 mikroni piires, mis võrdub 1/20 juuksekarva läbimõõduga. See tagab tükkide täiusliku ühendamise. See tagab ka naudingu kokkupanemisel.
Määra sisu
Tükkide detailid
Iga puidust puslede kujundus on loodud ainulaadse kollektsiooni raames. Meie loominguline disaineritest ja tehnoloogidest koosnev ART-labor tegeleb toodetele uue ilme loomisega. Kunstnikud joonistavad käsitsi iga pusle elemendi, et muuta kokkupanek põnevaks ja kaasahaaravaks. Kummaliste kujundite ja veidrate sümbolite rohkus näib viivat teie enda muinasjutumaailma, mis on täis ebatavalisi lugusid.
Määra sisu
Puidust pusle kokkupanek on suurepärane ajaveetmise viis
Meie filosoofia
Hobi on energia, mis süütab tule põlema meie silmades ja muutub oluliseks osaks meie elus. Varvikasega saad teada, mida su hing vajab ning saad teada, kuidas sukelduda põnevasse teekonda, mida nimetatakse "teie lemmik hobiks".
Me töötame selle nimel, et meie hobi oleks põnev
Lõputu teekond iseenda parima versioonini, olenemata sellest, kas olete kogenud ekspert või unistav amatöör. See teeb iga päeva rõõmsamaks, kinkides erakordseid hetki, mis on täidetud loomingu erilise tähendusega. Kui loote midagi kvaliteetset, uut ja ainulaadset, tekib soov jagada seda maailmaga, lähedastega, jagades nendega killukest oma hingest. Oleme inspireeritud maailma kunstide meistriteostest ja esilekerkivate kunstnike edust. Soovitame teil paljastada oma isiksuse erinevad aspektid.
Me usume, et igal inimesel on talent.
Me teame, et soovite oma lähedasi õnnelikuks teha. Varvikase loominguliste toodetega on see veelgi lihtsam ja lõbusam. Lõppude lõpuks on iga loovuskomplekt fantastiline kingitus. Meie toodetega on nii lihtne minna tavalisest kaugemale, korraldades endale või oma lähedastele unustamatuid vaba aja veetmise hetki. Teie ees on terve palett suundi, stiile ja kujundusi - valige ja nautige, kinkides endale ja oma lähedastele loovuskomplekte. Olgu see siis teie esimene õpetaja või teie armastatud sõbranna.
Me anname hindamatuid loomingulisi hetki
Meie tooted saavad teie sisustuse lemmikelemendiks. Õrnade baleriinidega plangud kaunistavad beebi lastetuba, popkunsti kollektsioon loob õige meeleolu ambitsioonika millenniumi loftis ja maailmalinnadega pildid viivad teid kodupiduist otse Pariisi tänavatele.
Aitame keskenduda erilisele sisustusele
Miks meid valida?
Miks meid valida?
Varvikase elus ei ole kunst mitte hobi, vaid brändi filosoofia. Disainerid jälgivad trende ja loovad ikoonilisi koostöökavasid maailmakuulsate kunstnikega: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kes kannavad oma süžeed üle numbrite ja teemantide maalide lõuenditele.
Toetame ökotrendi ja seisame ökoloogia eest. Seetõttu on maalide kanderaamid valmistatud kuivatatud männist, vaatepuldid pöögist ja pakendid käsitööpaberist. Tootmisprotsessides kasutame tamme, kõvaplaati, polüstüreeni ja hispaania meriinovilla.
Reklaamiosakond annab igale jaekliendile 20 - aastase garantii toodetele ja on valmis kaupa vahetama või saatma puuduolevad tükid sõltumata kauba ostukuupäevast.
Ettevõte ei jää seisma ja otsib iga päev uusi võimalusi. Selle tulemusena on meie peamine väärtus Art Labi disainerite hoolikas kruntide töötlemine, kohandades kõiki detaile käsitsi makro- ja mikrotasandil. Kunstnikud valivad hoolikalt värvid ja toonid.
Teeme koostööd kunstnikega
Me oleme ÖKO-sõbralikud
Me kontrollime hoolikalt kvaliteeti
Me töötame kruntide kallal
WE PROVIDE LIFETIME WARRANTY
WE CUSTOMIZE PRODUCTS FOR YOUR LOCAL MARKET
Your customer may contact us directly if they have any questions about product
Our kits come in giftable boxes with EN, DE, FR, IT, ES texts and user manuals in 15 languages
WE GIVE PROMO SAMPLES FOR FREE
Main sales tool that clearly shows quality of goods and attracts customers
WHOLESALE
WHOLESALE
Discover the advantages of buying wholesale with us! Enjoy exclusive pricing and access to a wide range of high-quality products, perfect for retailers, distributors, and businesses looking to expand their inventory and maximize profits. Options for franchising or online/offline stores are available. Do not hesitate to contact us for any questions.
Get e-catalogue
Made on
Tilda