Teemantmaalid

Loominguliste ambitsioonide elluviimine
Kollektsioonid
Kollektsioonid
Osta meie
e-poest
Nüüd olete vaid ühe hiireklõpsu kaugusel, et saada kunstnikuks, käsitöömeistriks või nuputamisguruks!
Metsiku maailma kollektsioon
Maalid on pühendatud loomariigi looduslikule ilule.
Metsiku maailma kollektsioon
Maalid on pühendatud loomariigi looduslikule ilule.

Kollektsioon "Ilu sümbolid"
Naise ilu ja selle sümboolika on läbi inimkonna ajaloo olnud kunstiinimeste jaoks peaaegu üks tugevamaid inspiratsiooniallikaid.
Kollektsioon "Ilu sümbolid"
Naise ilu ja selle sümboolika on läbi inimkonna ajaloo olnud kunstiinimeste jaoks peaaegu üks tugevamaid inspiratsiooniallikaid.

Kollektsioon "Kosmose saladused"
Siruta ja puuduta universumit. Kollektsiooni ühendab universumi salapära ja saladus.

Kollektsioon "Võõrad"

Ükskõik, kus sa ka ei viibiks, millises riigis sa ka ei käiks, igal pool on võimalus kohtuda salapärase ja kauni võõraga.

Kollektsioon "Prantsusmaa süda"
Ükskõik, kui palju nad räägivad Prantsusmaast ja Pariisist, kuid alati algavad ja lõpevad kõik vestlused Eiffeli torniga. Kollektsioon sisaldab mitmeid panoraamvaateid Eiffeli tornist ja näitab mitte ainult Gustave Eiffeli loomingu kaunist arhitektuuri, vaid ka Prantsusmaa pealinna ümbritsevat ilu.

"Balleriinide" kollektsioon
Kollektsiooni lugusid läbib lihtsuse ja null gravitatsiooni energia. See täidab meid romantika, soojuse ja õrnusega, harmoonia ja inspiratsiooniga.

Kollektsioon "Kassimaania"
Kas te pole kunagi kuulnud "kassimaaniast"? Oh, need on hämmastavad süžeed, mille on leiutanud kunstnik Irina Zenyuk!

Kollektsioon "Milline imeline maailm!"
Maailm lebab imetlusväärselt sinu peopesal. Mõnikord on raske ette kujutada, kui palju imelisi asju on meie planeedil. Iga tükike Maast hoiab endas ilu.

Kollektsioon "Kevadine eufooria"
Maailmas ei ole midagi ilusamat kui lilled.

Kollektsioon "Jumalik ilmutus"

"Talvine unistus" kollektsioon
Mis võiks olla ilusam kui tõeline lumine talv? Pehmed valged helbed. Hubane vingumine jalgade all. Sädelev lumi peegeldab päikesekiiri ja hing rõõmustab kohe. Võluv talv on looduse graatsia.

Kollektsioon "Lapsepõlve planeet"
Lugude kogumik kõige noorematele loojatele, kunstnikele ja tulevastele leiutajatele.
Kangas
Teemantmaalide aluseks on sünteetiline lõuend, millel on kleepuv alus. Osaliselt sisaldab lõuend vildi sissekandeid. Meie uus tootmistehnoloogia tõestab, et sünteetiline lõuend koos sulustega tagab täpse ja kvaliteetse tindi kandmise lõuendile ning võimaldab teemantmaalide kindlat kinnitamist. Kvaliteet ja ohutus on toote loomisel väga olulised, mistõttu kasutame mittemürgist hüpoallergeenset sertifitseeritud liimi ZDSResin (Šveits).
Komplekti sisu
Teemandid ja tahud
Teemandid on valmistatud ehtevaigust (ILAC, Austraalia). Maalide eripära on iga teemandi lõikamise patenteeritud tehnoloogia. 21 tahku annavad rohkem sära, irisatsiooni ja tagavad suure valgusdispersiooni.
Komplekti sisu
Kanderaam
Kanderaam on valmistatud kuivatatud männist. Selle vastupidavuse ja kulumiskindluse tagab puidu kolmeastmeline immutamine. Kangaga külgnev kõvaplaadist sein kaitseb konstruktsiooni mehaaniliste ja termiliste kahjustuste eest. See tagab ka selle, et kasutusperioodi jooksul ei hakka lõuend rippuma ja tuuletõmbumise mõju ei ilmne.
Komplekti sisu
Täiendavad elemendid
Komplekti viimased puudused on esindatud:
- Stylus
- Silikoon
- Samm-sammult juhised
- Kontrollnimekiri teemantvärvi paigutamiseks
- Zip-pakendid ja konteiner teemantvärvi mugavaks hoiustamiseks
- Ripatsid maalingu kinnitamiseks siseruumides.
Komplekti sisu
Iga komplekt sisaldab kõike, mida vajate oma meistriteose loomiseks. Oleme uskumatult tähelepanelikud kõigi materjalide valiku ja kvaliteedi suhtes.
Toote loomine
Meie filosoofia
Hobi on energia, mis süütab tule põlema meie silmades ja muutub oluliseks osaks meie elus. Varvikasega saad teada, mida su hing vajab ning saad teada, kuidas sukelduda põnevasse teekonda, mida nimetatakse "teie lemmik hobiks".
Me töötame selle nimel, et meie hobi oleks põnev
Lõputu teekond iseenda parima versioonini, olenemata sellest, kas olete kogenud ekspert või unistav amatöör. See teeb iga päeva rõõmsamaks, kinkides erakordseid hetki, mis on täidetud loomingu erilise tähendusega. Kui loote midagi kvaliteetset, uut ja ainulaadset, tekib soov jagada seda maailmaga, lähedastega, jagades nendega killukest oma hingest. Oleme inspireeritud maailma kunstide meistriteostest ja esilekerkivate kunstnike edust. Soovitame teil paljastada oma isiksuse erinevad aspektid.
Me usume, et igal inimesel on talent.
Me teame, et soovite oma lähedasi õnnelikuks teha. Varvikase loominguliste toodetega on see veelgi lihtsam ja lõbusam. Lõppude lõpuks on iga loovuskomplekt fantastiline kingitus.

Meie toodetega on nii lihtne minna tavalisest kaugemale, korraldades endale või oma lähedastele unustamatuid vaba aja veetmise hetki. Teie ees on terve palett suundi, stiile ja kujundusi - valige ja nautige, kinkides endale ja oma lähedastele loovuskomplekte. Olgu see siis teie esimene õpetaja või teie armastatud sõbranna.
Me anname hindamatuid loomingulisi hetki
Meie tooted saavad teie sisustuse lemmikelemendiks. Õrnade baleriinidega plangud kaunistavad beebi lastetuba, popkunsti kollektsioon loob õige meeleolu ambitsioonika millenniumi loftis ja maailmalinnadega pildid viivad teid kodupiduist otse Pariisi tänavatele.
Aitame keskenduda erilisele sisustusele
Miks meid valida?
Miks meid valida?
Varvikase elus ei ole kunst mitte hobi, vaid brändi filosoofia. Disainerid jälgivad trende ja loovad ikoonilisi koostöökavasid maailmakuulsate kunstnikega: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kes kannavad oma süžeed üle numbrite ja teemantide maalide lõuenditele.
Toetame ökotrendi ja seisame ökoloogia eest. Seetõttu on maalide kanderaamid valmistatud kuivatatud männist, vaatepuldid pöögist ja pakendid käsitööpaberist. Tootmisprotsessides kasutame tamme, kõvaplaati, polüstüreeni ja hispaania meriinovilla.
Reklaamiosakond annab igale jaekliendile 20 - aastase garantii toodetele ja on valmis kaupa vahetama või saatma puuduolevad tükid sõltumata kauba ostukuupäevast.
Ettevõte ei jää seisma ja otsib iga päev uusi võimalusi. Selle tulemusena on meie peamine väärtus Art Labi disainerite hoolikas kruntide töötlemine, kohandades kõiki detaile käsitsi makro- ja mikrotasandil. Kunstnikud valivad hoolikalt värvid ja toonid.
Teeme koostööd kunstnikega
Me oleme ÖKO-sõbralikud
Me kontrollime hoolikalt kvaliteeti
Me töötame kruntide kallal
Tagasisided
 • Karen Brill
  Reviewed in the United States on July 11, 2019
  5.0 out of 5 stars
  The Price is great!

  It is summer now and my daughters need something to occupy them. This is a great craft that can later turn to a wonderful decoration for a room. It is very easy to do and comes with beautiful colors. This can be great as a gift to someone or just a craft on a boring day. Highly recommend it!
 • suzanne willis
  Reviewed in the United States on September 4, 2019
  5.0 out of 5 stars
  BEST EVER and on a frame!!!

  Bought this for my mom and she loved it! Very high quality!

 • Michelle Birkett
  Reviewed in the United States on May 4, 2020
  5.0 out of 5 stars
  Beautiful and high quality

  I'm in love with doing diamond art. This is a very pretty picture. I have started working on, but because its rather big, its taking me a little longer than I'd like to complete. I absolutely love the fact that it comes already in a frame. I have to give this diamond art project 5 stars
 • Dannyandaileen
  Reviewed in the United States on December 31, 2021
  5.0 out of 5 stars
  Love the colors

  The way they packaged the whole thing is nice and secure. It comes with all the necessary things that you need for the project. The whole project is so relaxing and fun. We had the kids help and they had a lot of fun sorting the colors together. The colors are vibrant and exciting
 • Nancy
  Reviewed in the United States on October 19, 2021
  5.0 out of 5 stars
  Оrdered this by mistake

  I thought I was ordering a paint by number but got this instead! it is so much fun, I am glad I made that mistake I have a whole new craft to do.
 • smtiqui
  Reviewed in the United States on February 7, 2020
  5.0 out of 5 stars
  Perfect!

  Perfect for my daughters room! Great quality and love the frame. Much easier than the rolled up diamond paintings.
Me pakume eluaegset garantiid
KOHANDAME TOOTEID TEIE KOHALIKU TURU SUHTES
Teie klient võib meiega otse ühendust võtta, kui tal on toote kohta küsimusi
Meie komplektid on kinkekarbis koos EN, DE, FR, IT, ES tekstide ja kasutusjuhenditega 15 keeles
ANNAME TASUTA PROMONÄIDISEID
Peamine müügitööriist, mis näitab selgelt kaupade kvaliteeti ja meelitab ligi kliente
HULGMÜÜK
HULGMÜÜK
Avasta meiega hulgimüügi eelised! Nautige eksklusiivset hinnakujundust ja juurdepääsu suurele valikule kvaliteetsetele toodetele, mis sobivad ideaalselt jaemüüjatele, edasimüüjatele ja ettevõtetele, kes soovivad oma laoseisu laiendada ja kasumit kasvatada. Saadaval on frantsiisimise või veebi-/võrguühenduseta kaupluste võimalused. Küsimuste korral võtke meiega ühendust
Hangi endale e-kataloog