Puidust 3D värvimis mõistatused

keskkonnasõbralikud puidust värvimis mõistatused
Ühe osa katmine teisele loob huvitavate detailidega kolmemõõtmelise pildi, samal ajal kui viimaseks etapiks saab konstruktsiooni kihtide värvimine.
3D värvimispusled kujutavad mitmest kihist koosnevat puittoodet
Kollektsioonid
Kollektsioonid
Osta meie
e-poest
Nüüd olete vaid ühe hiireklõpsu kaugusel, et saada kunstnikuks, käsitöömeistriks või nuputamisguruks!
Sisepaneelid moodustavad teie kodu erilise stiili
põnev teekond elusloodusse
Sisepaneelid moodustavad teie kodu erilise stiili
põnev teekond elusloodusse

Imede eelkäijad
tunne maagilist atmosfääri koos vapustavate mänguasjade rea ja rõõmusta oma lähedasi
Imede eelkäijad
tunne maagilist atmosfääri koos vapustavate mänguasjade rea ja rõõmusta oma lähedasi

Loomade maailm
konstruktori komplekt lemmikloomade kujuga
Loomade maailm
konstruktori komplekt lemmikloomade kujuga
Põhi
Kuivatatud kasest valmistatud mustrid saavad aluseks tulevastele kunstiteostele
Määra sisu
Akrüülvärvid
Pigmentidel ja vee-akrüüldispersioonil põhinevad hüpoallergeensed värvid
Määra sisu
Liim
Professionaalne PVC liim
Määra sisu
Akrüüllakk
Akrüüllakk fikseerib värvid valmis maalile. Värvid peaksid täielikult kuivama 2-3 tunni jooksul, pärast seda on vaja kogu lõuend lakkida
Määra sisu
Juhend
Loovkomplekti joonistamisprotsessi ja sisu üksikasjalik samm-sammuline kirjeldus
Määra sisu
Iga komplekt sisaldab kõike, mida vajate oma meistriteose loomiseks. Oleme uskumatult tähelepanelikud kõigi materjalide valiku ja kvaliteedi suhtes.
TOODETE LOOMINE
Meie filosoofia
Hobi on energia, mis süütab tule põlema meie silmades ja muutub oluliseks osaks meie elus. Varvikasega saad teada, mida su hing vajab ning saad teada, kuidas sukelduda põnevasse teekonda, mida nimetatakse "teie lemmik hobiks".
Me töötame selle nimel, et meie hobi oleks põnev
Lõputu teekond iseenda parima versioonini, olenemata sellest, kas olete kogenud ekspert või unistav amatöör. See teeb iga päeva rõõmsamaks, kinkides erakordseid hetki, mis on täidetud loomingu erilise tähendusega. Kui loote midagi kvaliteetset, uut ja ainulaadset, tekib soov jagada seda maailmaga, lähedastega, jagades nendega killukest oma hingest. Oleme inspireeritud maailma kunstide meistriteostest ja esilekerkivate kunstnike edust. Soovitame teil paljastada oma isiksuse erinevad aspektid.
Me usume, et igal inimesel on talent
Me teame, et soovite oma lähedasi õnnelikuks teha. Varvikase loominguliste toodetega on see veelgi lihtsam ja lõbusam. Lõppude lõpuks on iga loovuskomplekt fantastiline kingitus. Meie toodetega on nii lihtne minna tavalisest kaugemale, korraldades endale või oma lähedastele unustamatuid vaba aja veetmise hetki. Teie ees on terve palett suundi, stiile ja kujundusi - valige ja nautige, kinkides endale ja oma lähedastele loovuskomplekte. Olgu see siis teie esimene õpetaja või teie armastatud sõbranna.
Me anname hindamatuid loomingulisi hetki
Meie tooted saavad teie sisustuse lemmikelemendiks. Õrnade baleriinidega plangud kaunistavad beebi lastetuba, popkunsti kollektsioon loob õige meeleolu ambitsioonika millenniumi loftis ja maailmalinnadega pildid viivad teid kodupiduist otse Pariisi tänavatele.
Aitame keskenduda erilisele sisustusele
Miks meid valida?
Miks meid valida?
Varvikase elus ei ole kunst mitte hobi, vaid brändi filosoofia. Disainerid jälgivad trende ja loovad ikoonilisi koostöökavasid maailmakuulsate kunstnikega: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kes kannavad oma süžeed üle numbrite ja teemantide maalide lõuenditele.
Toetame ökotrendi ja seisame ökoloogia eest. Seetõttu on maalide kanderaamid valmistatud kuivatatud männist, vaatepuldid pöögist ja pakendid käsitööpaberist. Tootmisprotsessides kasutame tamme, kõvaplaati, polüstüreeni ja hispaania meriinovilla.
Reklaamiosakond annab igale jaekliendile 20 - aastase garantii toodetele ja on valmis kaupa vahetama või saatma puuduolevad tükid sõltumata kauba ostukuupäevast.
Ettevõte ei jää seisma ja otsib iga päev uusi võimalusi. Selle tulemusena on meie peamine väärtus Art Labi disainerite hoolikas kruntide töötlemine, kohandades kõiki detaile käsitsi makro- ja mikrotasandil. Kunstnikud valivad hoolikalt värvid ja toonid.
Teeme koostööd kunstnikega
Me oleme ÖKO-sõbralikud
Me kontrollime hoolikalt kvaliteeti
Me töötame kruntide kallal
Me pakume eluaegset garantiid
Teie klient võib meiega otse ühendust võtta, kui tal on toote kohta küsimusi
KOHANDAME TOOTEID TEIE KOHALIKU TURU SUHTES
Meie komplektid on kinkekarbis koos EN, DE, FR, IT, ES tekstide ja kasutusjuhenditega 15 keeles
ANNAME TASUTA PROMONÄIDISEID
Peamine müügitööriist, mis näitab selgelt kaupade kvaliteeti ja meelitab ligi kliente
HULGIMÜÜK
HULGIMÜÜK
Avasta meiega hulgimüügi eelised! Nautige eksklusiivset hinnakujundust ja juurdepääsu suurele valikule kvaliteetsetele toodetele, mis sobivad ideaalselt jaemüüjatele, edasimüüjatele ja ettevõtetele, kes soovivad oma laoseisu laiendada ja kasumit kasvatada. Saadaval on frantsiisimise või veebi-/võrguühenduseta kaupluste võimalused. Küsimuste korral võtke meiega ühendust
Hangi endale e-kataloog
Made on
Tilda