Roomboxid

Miniatuursed majakomplektid
Loomise ajalugu
Roombox on ehituskomplekt miniatuurse nukumaja loomiseks. Komplektist leiate kõik tööks vajaliku. Kääride ja liimiga saab kokku panna üllatavalt detailse ruumi interjööri. Iga mööbliese on kokku pandud puit- ja paber elementidest. Viimase asjana saab paigaldada patareidel töötavad miniatuursed lambid.
Mis on roombox?
Legend räägib, et kaua aega tagasi elas ühes Saksamaa väikelinnas vaene puusepp, kes armus rikka krahvi tütresse. Ta vastas talle. Tema isa oli aga noorpaari suhtele kategooriliselt vastu, kohustades oma tütart abielluma kohaliku rikka aadlivürsti pojaga. Tüdruk valas pisaraid ja tahtis enesetappu. Tema isa, krahv, ei tahtnud seda, sest ta armastas oma tütart väga. Ta kohtus noore puusepaga ja ütles talle: "Kui suudate nädalaga mugava maja ehitada, olen nõus oma tütre sulle andma."
Roomboxi loomingu taga on ilus armastuslugu
Kõik krahvi pereliikmed olid rõõmsad selle suurepärase mugava maja üle, mis oli täiesti sarnane pärismajaga. Krahv pidas oma lubadust ja lubas puusepal oma tütrega abielluda. Noore puusepa loominguline töö miniatuursel majal sai tõendiks armastusest tema hingesugulase vastu. Sellest ajast alates hakkas Roomboxi idee, miniatuurne maja, arenema ja levima üle kogu maailma. Seda peent hobi peetakse loominguliseks elegantseks kingituseks, mis on täis nende armastust ja helgeid mõtteid.
Nädal hiljem tuli krahvi juurde noor puusepp, käes miniatuurne majake
kollektsioonid
kollektsioonid
Osta meie
e-poest
Nüüd olete vaid ühe hiireklõpsu kaugusel, et saada kunstnikuks, käsitöömeistriks või nuputamisguruks!
Kas sa unistad "miniatuursest" ettevõttest?
Kas olete kunagi mõelnud oma väikeettevõtte omamisest. Uue roomboxide kollektsiooniga on see reaalne.
Kas sa unistad "miniatuursest" ettevõttest?
Kas olete kunagi mõelnud oma väikeettevõtte omamisest. Uue roomboxide kollektsiooniga on see reaalne.

Tunne hubast atmosfääri
Tunne hubast atmosfääri, loo hõlpsasti oma miniatuurne maailm.
Tunne hubast atmosfääri
Tunne hubast atmosfääri, loo hõlpsasti oma miniatuurne maailm.

Lemmik linnarütm
Tee paus linnarahva sebimisest ja tunneta atmosfääri tassi lõhnava kohvi ääres, lehitsedes oma lemmikraamatute lehekülgi.
Lemmik linnarütm
Tee paus linnarahva sebimisest ja tunneta atmosfääri tassi lõhnava kohvi ääres, lehitsedes oma lemmikraamatute lehekülgi.

Kas olete kunagi mõelnud millelegi ebatavalisele?
Kuidas oleks näiteks matkaauto?
Kas olete kunagi mõelnud millelegi ebatavalisele?
Kuidas oleks näiteks matkaauto?
Aga unistuste linna vibe?
See Dream City kollektsioon on midagi, mis paneb sind tundma, nagu oleksite unes? Mida sa arvad?
Dekoratsioon
Puidust šabloonidest valmistatud kast on täidetud elementidega. Kümnetest paberist ja tekstiilist, plastist või papist valmis elementidest saab lihtsalt liimi ja kääride abil minilambi, köögitooli või mõne muu dekoratiivse eseme. Erinevad vormid, värvid ja tekstuurid asetavad vajalikud kujundusaktsendid, määravad toakasti stiili ja meeleolu.
Sisu määramine
Toote materjalid
Kuivatatud kasepuust šabloonilehed, millest saab tulevase roomboksi alus
Sisu määramine
LED tausta valgus
Valmis roombks pole mitte ainult huvitav dekoratiivne element sisekujunduses. Tänu tuledele muutub hubane maja maagiliseks öölambiks.
Sisu määramine
Juhised
Üksikasjalik samm-sammuline kirjeldus elementide kokkupaneku ja selle paigaldamise korra kohta.
Sisu määramine
Iga komplekt sisaldab kõike, mida vajate oma meistriteose loomiseks. Oleme uskumatult tähelepanelikud kõigi materjalide valiku ja kvaliteedi suhtes.
Roomboxi kokkupanemise protsess
Meie filosoofia
Hobi on energia, mis süütab tule põlema meie silmades ja muutub oluliseks osaks meie elus. Varvikasega saad teada, mida su hing vajab ning saad teada, kuidas sukelduda põnevasse teekonda, mida nimetatakse "teie lemmik hobiks".
Me töötame selle nimel, et meie hobi oleks põnev
Lõputu teekond iseenda parima versioonini, olenemata sellest, kas olete kogenud ekspert või unistav amatöör. See teeb iga päeva rõõmsamaks, kinkides erakordseid hetki, mis on täidetud loomingu erilise tähendusega. Kui loote midagi kvaliteetset, uut ja ainulaadset, tekib soov jagada seda maailmaga, lähedastega, jagades nendega killukest oma hingest. Oleme inspireeritud maailma kunstide meistriteostest ja esilekerkivate kunstnike edust. Soovitame teil paljastada oma isiksuse erinevad aspektid.
Me usume, et igal inimesel on talent
Me teame, et soovite oma lähedasi õnnelikuks teha. Varvikase loominguliste toodetega on see veelgi lihtsam ja lõbusam.

Lõppude lõpuks on iga loovuskomplekt fantastiline kingitus. Meie toodetega on nii lihtne minna tavalisest kaugemale, korraldades endale või oma lähedastele unustamatuid vaba aja veetmise hetki.

Teie ees on terve palett suundi, stiile ja kujundusi - valige ja nautige, kinkides endale ja oma lähedastele loovuskomplekte. Olgu see siis teie esimene õpetaja või teie armastatud sõbranna.
Me anname hindamatuid loomingulisi hetki
Meie tooted saavad teie sisustuse lemmikelemendiks. Õrnade baleriinidega plangud kaunistavad beebi lastetuba, popkunsti kollektsioon loob õige meeleolu ambitsioonika millenniumi loftis ja maailmalinnadega pildid viivad teid kodupiduist otse Pariisi tänavatele.
Aitame keskenduda erilisele sisustusele
Miks meid valida
Miks meid valida
Varvikase elus ei ole kunst mitte hobi, vaid brändi filosoofia. Disainerid jälgivad trende ja loovad ikoonilisi koostöökavasid maailmakuulsate kunstnikega: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kes kannavad oma süžeed üle numbrite ja teemantide maalide lõuenditele.
Toetame ökotrendi ja seisame ökoloogia eest. Seetõttu on maalide kanderaamid valmistatud kuivatatud männist, vaatepuldid pöögist ja pakendid käsitööpaberist. Tootmisprotsessides kasutame tamme, kõvaplaati, polüstüreeni ja hispaania meriinovilla.
Reklaamiosakond annab igale jaekliendile 20 - aastase garantii toodetele ja on valmis kaupa vahetama või saatma puuduolevad tükid sõltumata kauba ostukuupäevast.
Ettevõte ei jää seisma ja otsib iga päev uusi võimalusi. Selle tulemusena on meie peamine väärtus Art Labi disainerite hoolikas kruntide töötlemine, kohandades kõiki detaile käsitsi makro- ja mikrotasandil. Kunstnikud valivad hoolikalt värvid ja toonid.
Teeme koostööd kunstnikega
Me oleme ÖKO-sõbralikud
Me kontrollime hoolikalt kvaliteeti
Me töötame kruntide kallal
Me pakume eluaegset garantiid
Teie klient võib meiega otse ühendust võtta, kui tal on toote kohta küsimusi
KOHANDAME TOOTEID TEIE KOHALIKU TURU SUHTES
Meie komplektid on kinkekarbis koos EN, DE, FR, IT, ES tekstide ja kasutusjuhenditega 15 keeles
ANNAME TASUTA PROMONÄIDISEID
Peamine müügitööriist, mis näitab selgelt kaupade kvaliteeti ja meelitab ligi kliente
HULGIMÜÜK
HULGIMÜÜK
Avasta meiega hulgimüügi eelised! Nautige eksklusiivset hinnakujundust ja juurdepääsu suurele valikule kvaliteetsetele toodetele, mis sobivad ideaalselt jaemüüjatele, edasimüüjatele ja ettevõtetele, kes soovivad oma laoseisu laiendada ja kasumit kasvatada. Saadaval on frantsiisimise või veebi-/võrguühenduseta kaupluste võimalused. Küsimuste korral võtke meiega ühendust
Hangi endale e-kataloog
Made on
Tilda