Maalid numbrite järgi
oma kätega

Me muudame loomingulised ambitsioonid reaalsuseks
Kollektsioonid
Kollektsioonid
Osta meie
e-poest
Nüüd olete vaid ühe hiireklõpsu kaugusel, et saada kunstnikuks, käsitöömeistriks või nuputamisguruks!
Kollektsioon "Ilu sümbolid"
Naise ilu ja selle sümboolika on läbi inimkonna ajaloo olnud peaaegu üks tugevamaid inspiratsiooniallikaid kunstiinimeste jaoks.
Kollektsioon "Ilu sümbolid"
Naise ilu ja selle sümboolika on läbi inimkonna ajaloo olnud peaaegu üks tugevamaid inspiratsiooniallikaid kunstiinimeste jaoks.

Kollektsioon "Avatud kunstimaailm"
Mis võiks olla lihtsam ja väljendusrikkam kui kunst? Ainult erinevad kujundid ja erksad värvid.
Kollektsioon "Avatud kunstimaailm"
Mis võiks olla lihtsam ja väljendusrikkam kui kunst? Ainult erinevad kujundid ja erksad värvid.

Kollektsioon «Milline imeline maailm»
Maailm lebas imetlusega sinu peopesal. Mõnikord on raske ette kujutada, kui palju hämmastavaid asju on meie planeedil. Iga üksik tükike peidab endas ilu.

Kollektsioon "Hellus"
Lugude kogumik on täis lihtsuse ja inspiratsiooni energiat. See täidab meid romantika, soojuse ja hellusega, harmoonia ja inspiratsiooniga.


Kollektsioon "Prantsusmaa süda"
Ükskõik, kui palju nad räägivad Prantsusmaast ja Pariisist, kuid alati algavad ja lõpevad kõik vestlused Eiffeli torniga. Kollektsioon sisaldab mitmeid panoraamvaateid Eiffeli tornist ja näitab mitte ainult Gustave Eiffeli loomingu kaunist arhitektuuri, vaid ka Prantsusmaa pealinna ümbritsevat ilu.

Kollektsioon "Võõrad"
Kuhu iganes sa ka ei läheks ja millist riiki sa ka ei külastaks, on alati võimalus kohtuda salapärase ja ilusa võõraga.

Kollektsioon "Reisija postkaardid"
Kollektsioon on panoraampilt maailma kaunimatest nurkadest. Suurepärane võimalus külastada Veneetsia kanaleid, Santorini Cote d'Azuri või kui soovite, siis eksootilist Taid.

Kollektsioon "Loomade kuningriik"
Kuidas õppida rohkem loomade kohta? Loomulikult, joonistades neid numbrite järgi maalides.

Kollektsioon "Kassimaania"
Kas te pole kunagi kuulnud "kassimaaniast"? Oh, need on hämmastavad süžeed, mille on leiutanud kunstnik Irina Zenyuk!

Kollektsioon "Kevadine eufooria"
Maailmas ei ole midagi ilusamat kui lilled.

Kollektsioon "Richard MC Neil"
Kaasaegse Briti kunstniku Richard McNeili teosed on kunstiajaloos igaveseks tähistatud kui kõige romantilisemad. Tundub, et kunstnik kannab traditsioonilise Londoni telefonikabiinide ja kahekorruseliste busside punased värvid üle kõikidesse maailma linnadesse, rõhutades oma unikaalset inglise stiili.

Kollektsioon "Talvine unistus"
Mis võiks olla ilusam kui tõeline talv? Pehmed valged helbed. Õdusat nirisemist jalgade all. Sädelev lumi peegeldab päikesekiiri ja hing naudib seda kohe. Võluv talv on looduse graatsia.
Lõuend
Lõuend on iga maali alus. Selle kvaliteet mõjutab maalimisprotsessi nauditavust. Seepärast otsustasid brändi tehnoloogid kasutada puuvillast lõuendit koos professionaalse kruntvärviga. Puuvilla kui lõuendimaterjali eeliseks on elastsus, mis võimaldab venitada paani täpsemalt.
KOMPLEKTI SISU
Akrüülvärvid
Värvid põhinevad pigmentidel ja vee-akrüüldispersioonil. Akrüül on unikaalse elastsusega ja ei pragune tööprotsessis. Akrüülvärve peetakse kõige universaalsemaks ja ideaalseks nailonpintslitele. Neil on kõrge pigmendikontsentratsioon ja rikkalik toon, mis sobib suurepäraselt maalimiseks.
KOMPLEKTI SISU
Pintslid
Pintslid erinevad kalibreeritud, mittelõikeliste karvade ja kuju poolest. Neid valivad professionaalid akrüüliga joonistamiseks, sest see ei lõpe karvadega. Tänu sellele suudab pintsel imada suures koguses värvi ja seda säilitada.
KOMPLEKTI SISU
Akrüüllakk
Akrüüllakiga kinnitatakse värvid valmis maalile. Värvid peaksid täielikult kuivama 2-3 tunni jooksul, pärast seda on vaja kogu lõuend lakkida.
KOMPLEKTI SISU
Juhised
Detailne samm-sammuline kirjeldus joonistamisprotsessi ja loomingulise komplekti osade kohta.
KOMPLEKTI SISU
Ripatsid
Raami riputajad võimaldavad sisustust kaunistada.
KOMPLEKTI SISU
Iga komplekt sisaldab kõike, mida vajate oma meistriteose loomiseks. Oleme uskumatult tähelepanelikud kõigi materjalide valiku ja kvaliteedi suhtes.
Toote loomine
Meie filosoofia
Hobi on energia, mis süütab tule põlema meie silmades ja muutub oluliseks osaks meie elus. Varvikasega saad teada, mida su hing vajab ning saad teada, kuidas sukelduda põnevasse teekonda, mida nimetatakse "teie lemmik hobiks".
Me töötame selle nimel, et meie hobi oleks põnev
Lõputu teekond iseenda parima versioonini, olenemata sellest, kas olete kogenud ekspert või unistav amatöör. See teeb iga päeva rõõmsamaks, kinkides erakordseid hetki, mis on täidetud loomingu erilise tähendusega. Kui loote midagi kvaliteetset, uut ja ainulaadset, tekib soov jagada seda maailmaga, lähedastega, jagades nendega killukest oma hingest. Oleme inspireeritud maailma kunstide meistriteostest ja esilekerkivate kunstnike edust. Soovitame teil paljastada oma isiksuse erinevad aspektid.
Me usume, et igal inimesel on talent
Me teame, et soovite oma lähedasi õnnelikuks teha. Varvikase loominguliste toodetega on see veelgi lihtsam ja lõbusam. Lõppude lõpuks on iga loovuskomplekt fantastiline kingitus. Meie toodetega on nii lihtne minna tavalisest kaugemale, korraldades endale või oma lähedastele unustamatuid vaba aja veetmise hetki. Teie ees on terve palett suundi, stiile ja kujundusi - valige ja nautige, kinkides endale ja oma lähedastele loovuskomplekte. Olgu see siis teie esimene õpetaja või teie armastatud sõbranna.
Me anname hindamatuid loomingulisi hetki
Meie tooted saavad teie sisustuse lemmikelemendiks. Õrnade baleriinidega plangud kaunistavad beebi lastetuba, popkunsti kollektsioon loob õige meeleolu ambitsioonika millenniumi loftis ja maailmalinnadega pildid viivad teid kodupiduist otse Pariisi tänavatele.
Aitame keskenduda erilisele sisustusele
Miks meid valida?
Miks meid valida?
Varvikase elus ei ole kunst mitte hobi, vaid brändi filosoofia. Disainerid jälgivad trende ja loovad ikoonilisi koostöökavasid maailmakuulsate kunstnikega: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kes kannavad oma süžeed üle numbrite ja teemantide maalide lõuenditele.
Toetame ökotrendi ja seisame ökoloogia eest. Seetõttu on maalide kanderaamid valmistatud kuivatatud männist, vaatepuldid pöögist ja pakendid käsitööpaberist. Tootmisprotsessides kasutame tamme, kõvaplaati, polüstüreeni ja hispaania meriinovilla.
Reklaamiosakond annab igale jaekliendile 20 - aastase garantii toodetele ja on valmis kaupa vahetama või saatma puuduolevad tükid sõltumata kauba ostukuupäevast.
Ettevõte ei jää seisma ja otsib iga päev uusi võimalusi. Selle tulemusena on meie peamine väärtus Art Labi disainerite hoolikas kruntide töötlemine, kohandades kõiki detaile käsitsi makro- ja mikrotasandil. Kunstnikud valivad hoolikalt värvid ja toonid.
Teeme koostööd kunstnikega
Me oleme ÖKO-sõbralikud
Me kontrollime hoolikalt kvaliteeti
Me töötame kruntide kallal
Tagasisided
  • Kärt
    Väga suur valik erinevaid pilte, eri suurustes, lisaks ka väga meeldiv teenindus
  • Henry
    Enjoyed the process and the result itself! The picture turned out beautiful. It's a pity the  photo doesn't show how beautifully the stars shine! The set itself is very high quality, canvas, rhinestones, stylus, gel ... There are a lot of rhinestones left. Thanks a lot!
  • Hannarin

    Super teenindaja ja ilus valik

Varvikas, ettevõte, mis on rajatud perekondlikele väärtustele ja mida juhib kirg loovuse vastu, esitleb uhkusega oma kvaliteetsete värvikomplektide hulgimüügi kollektsiooni. Meie värvikomplektid on loodud selleks, et pakkuda rõõmu, rahulolu ja värviliste võimaluste maailma igatasemelistele kunstnikele, ning need vastavad igale loomingulisele ambitsioonile.

Tutvuge meie ulatusliku hulgi maalida numbrite kaupa pakkumisega Varvikase veebilehel, kus me tutvustame mitmesuguseid teemasid ja stiile, alates rahulikest maastikest kuni lummavate abstraktseteni. Iga numbrite kaupa maalitud meistriteos on valmistatud ülima hoole ja tähelepanuga, tagades igale kliendile unustamatu kunstilise elamuse.

Varvikas on uhke selle üle, et kasutab ainult parimaid materjale ja uuenduslikke tootmistehnikaid. Meie värvikomplektid on varustatud esmaklassiliste eeltrükitud lõuendite, elujõuliste akrüülvärvide ja kvaliteetsete pintslitega, mis pakuvad kõike, mida on vaja sujuvaks ja nauditavaks maalimisreisiks.

Varvikas, ettevõte, mis on rajatud perekondlikele väärtustele ja mida juhib kirg loovuse vastu, esitleb uhkusega oma kvaliteetsete värvikomplektide hulgimüügi kollektsiooni. Meie värvikomplektid on loodud selleks, et pakkuda rõõmu, rahulolu ja värviliste võimaluste maailma igatasemelistele kunstnikele, ning need vastavad igale loomingulisele ambitsioonile.

Tutvuge meie ulatusliku hulgi maalida numbrite kaupa pakkumisega Varvikase veebilehel, kus me tutvustame mitmesuguseid teemasid ja stiile, alates rahulikest maastikest kuni lummavate abstraktseteni.
Levitage koos meiega armastust kunsti ja loovuse vastu, saades hulgimüügipartneriks ja pakkudes oma klientidele Varvikase värvikomplekte.

Koos saame inspireerida rohkem inimesi alustama oma kunstilist teekonda ja kogema numbrite järgi värvimise imelist maailma. Külastage Varvikase veebisaiti või meie kaubamajasid, et tutvuda meie kütkestavate kollektsioonidega ja tuua värvimine numbrite kaupa võlu oma klientide ellu.

Me pakume eluaegset garantiid
Teie klient võib meiega otse ühendust võtta, kui tal on toote kohta küsimusi
KOHANDAME TOOTEID TEIE KOHALIKU TURU SUHTES
Meie komplektid on kinkekarbis koos EN, DE, FR, IT, ES tekstide ja kasutusjuhenditega 15 keeles
ANNAME TASUTA PROMONÄIDISEID
Peamine müügitööriist, mis näitab selgelt kaupade kvaliteeti ja meelitab ligi kliente
HULGIMÜÜK
HULGIMÜÜK
Avasta meiega hulgimüügi eelised! Nautige eksklusiivset hinnakujundust ja juurdepääsu suurele valikule kvaliteetsetele toodetele, mis sobivad ideaalselt jaemüüjatele, edasimüüjatele ja ettevõtetele, kes soovivad oma laoseisu laiendada ja kasumit kasvatada. Saadaval on frantsiisimise või veebi-/võrguühenduseta kaupluste võimalused. Küsimuste korral võtke meiega ühendust