Kollektsioon "Reisijate postkaardid"

Reisimisega saame õppida uusi kultuure, nautida inimeste tehtud maailma suurimaid saavutusi.
Muidugi soovite neid mälestusi säilitada ja reisija postkaardid on suurepärane lahendus reisidest parimate mälestuste hoidmiseks.
Hämmastav pusle on rohkem kui kaks sajandit vana. Kuningliku geograafiaühingu liige - John Spilsbury - liimis geograafilise kaardi tahvlile, saagis selle eraldi tükkideks, segas saetud tükid kokku ja kutsus õpilasi uuesti kaarti kokku panema. Nii tekkisid esimesed mõistatused. John Spilsbury esimesed puslekaardid tulid müügile aastal 1766. Algselt kasutati neid hariduslikel eesmärkidel, näiteks kui lapsed õppisid geograafiat.

Tänapäeval on pusled endiselt populaarne vaba aja veetmise tööriist, mida armastavad eriti mitte ainult lapsed, vaid ka täiskasvanud. Pusletootjad ei seisa paigal, nad pakuvad pidevalt midagi uut ja nende "looming" on väga edukas. Üha rohkem on uusi kollektsioone, mille mitmekesisus rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse.
Reisides õpime tundma maailma, õpime tundma erinevaid kultuure, vaatame inimkonna tõeliselt suurimaid saavutusi. Ja muidugi tahad igast reisist mälestusi säilitada.

Puidust pusle kujul olev postkaart on selle jaoks ideaalne lahendus.
Hangi endale e-kataloog
Made on
Tilda