Kollektsioon "Prantsusmaa süda"

Ükskõik, kui palju nad räägivad Prantsusmaast ja Pariisist, kuid alati algavad ja lõpevad kõik vestlused Eiffeli torniga. Kollektsioon sisaldab mitmeid panoraamvaateid Eiffeli tornist ja näitab mitte ainult Gustave Eiffeli loomingu kaunist arhitektuuri, vaid ka Prantsusmaa pealinna ümbritsevat ilu.
"Prantsusmaa süda" on metafoor, mis tavaliselt viitab Pariisile kui tervikule kui Prantsusmaa peamisele linnale ja riigi kultuurikeskusele.
Eiffeli torni, mis on üks Pariisi kuulsamaid vaatamisväärsusi, kasutatakse sageli Prantsusmaa ja selle pealinna sümbolina. See ehitati 1889. aastal ja sellest on saanud Prantsuse rahvusliku uhkuse ja tehnoloogilise arengu sümbol.
Eiffeli torn loodi 1889. aasta maailmanäituse jaoks, mis tähistas Prantsuse revolutsiooni sajandat aastapäeva ning korraldati Prantsuse teaduse ja tehnoloogia saavutuste tutvustamiseks. Eiffeli tornist sai sel ajal maailma kõrgeim hoone ning see on jätkuvalt üks äratuntavamaid ja külastatavamaid kohti maailmas.
Kuigi Eiffeli torn on Pariisi ja Prantsusmaa oluline sümbol, pole see ainus. Pariisis on palju teisigi ikoonilisi kohti, nagu Notre Dame de Paris, Louvre, Chance Elise, Montmartre jt, mis koos moodustavad linna üldpildi.
Hangi endale e-kataloog
Made on
Tilda