"Talvine unistus" kollektsioon

Mis võiks olla ilusam kui tõeline lumine talv? Pehmed valged helbed. Hubane vingumine jalgade all. Sädelev lumi peegeldab päikesekiiri ja hing rõõmustab kohe. Võluv talv on looduse graatsia.
Maalimisel kujutatakse talve sageli kauni, tardunud maastikuna. Näiteks lõi kuulus prantsuse kunstnik Claude Monet mitu maali, mis kujutavad lumiste maastike talviseid maastikke. Need maalid näitavad talvise metsa ilu ja lume puhtust.
Talv on populaarne teema ka fotograafias. Paljud fotograafid pildistavad talviseid maastikke, lumega kaetud linnu ja talispordiga tegelevaid inimesi.
Kirjanduses on laialdaselt esindatud ka talv. Paljud kirjanikud kasutavad talve, et väljendada külma, üksinduse ja karmuse teemasid. Näiteks Lev Tolstoi romaanis "Sõda ja rahu" kasutatakse talve kirjeldamaks raskeid tingimusi, milles sõdurid sõja ajal olid.
Seega on talv kunstis, kirjanduses ja fotograafias oluline teema. Seda saab kasutada mitmesuguste ideede ja emotsioonide väljendamiseks, alates ilust ja rahulikkusest kuni külmuse ja karmuseni.
Hangi endale e-kataloog
Made on
Tilda