TEEMANTMAALID PUIDUL

Loominguliste ambitsioonide reaalsuseks muutmine
Kollektsioonid
Kollektsioonid
Osta meie
e-poest
Nüüd olete vaid ühe hiireklõpsu kaugusel, et saada kunstnikuks, käsitöömeistriks või nuputamisguruks!
Teemantmaalid puidule "Loomade maailm"
Loomamaailma loomulikule ilule pühendatud maalid
Teemantmaalid puidule "Loomade maailm"
Loomamaailma loomulikule ilule pühendatud maalid

Teemantmaalid puidule "Magus elu"
Tahad midagi magusat? Need väikesed suupisted on siin teie jaoks!
Teemantmaalid puidule "Magus elu"
Tahad midagi magusat? Need väikesed suupisted on siin teie jaoks!

Teemantmaalid puidule "Roheline nurk"
Mis võiks olla lihtsam ja väljendusrikkam kui kunst? Lihtsalt erinevaid kujundeid ja erksaid värve.
Teemantmaalid puidule «Kunstistuudio»
Looge oma hubane nurk

Teemantmaalid puidule "Lemmikloomad"
Meie armsad väikesed ja kõige ustavamad sõbrad

Kollektsioon "Tõelised imed"
Nad on tõelised...

Puidust alus
Teemantmaali põhi on valmistatud puidust. Selle vastupidavuse ja kulumiskindluse tagab kolmeastmeline puiduimmutamine.
Määra sisu
Kleepuv alus
Kleepuv liimipõhi on oluline element, millele kinnitatakse teemantkivid. See sisaldab mittetoksilist hüpoallergeenset sertifitseeritud liimi firmalt ZDSResin (Šveits)
Määra sisu
Ruudukujulised kivid
Rhinestones on valmistatud ehtevaigust (ILAC, Austraalia). Mosaiigi eripäraks on patenteeritud tehnoloogia iga rhinestone lõikamiseks.
Määra sisu
Elemendid
Viimased lihvid komplektis on:
  • Pliiats
  • Vaha
  • Samm-sammulised juhised
  • Magnet
  • Nöör selle riputamiseks
  • Puidust alus
Määra sisu
Iga komplekt sisaldab kõike, mida vajate oma meistriteose loomiseks. Oleme kõigi materjalide valiku ja kvaliteedi suhtes väga tähelepanelikud.
Teemantmosaiigi puidule kokkupanek on lihtne ja lõbus
Meie filosoofia
Hobi on energia, mis süütab tule põlema meie silmades ja muutub oluliseks osaks meie elus. Varvikasega saad teada, mida su hing vajab ning saad teada, kuidas sukelduda põnevasse teekonda, mida nimetatakse "teie lemmik hobiks".
Me töötame selle nimel, et meie hobi oleks põnev
Lõputu teekond iseenda parima versioonini, olenemata sellest, kas olete kogenud ekspert või unistav amatöör. See teeb iga päeva rõõmsamaks, kinkides erakordseid hetki, mis on täidetud loomingu erilise tähendusega. Kui loote midagi kvaliteetset, uut ja ainulaadset, tekib soov jagada seda maailmaga, lähedastega, jagades nendega killukest oma hingest. Oleme inspireeritud maailma kunstide meistriteostest ja esilekerkivate kunstnike edust. Soovitame teil paljastada oma isiksuse erinevad aspektid.
Me usume, et igal inimesel on talent
Me teame, et soovite oma lähedasi õnnelikuks teha. Varvikase loominguliste toodetega on see veelgi lihtsam ja lõbusam. Lõppude lõpuks on iga loovuskomplekt fantastiline kingitus. Meie toodetega on nii lihtne minna tavalisest kaugemale, korraldades endale või oma lähedastele unustamatuid vaba aja veetmise hetki. Teie ees on terve palett suundi, stiile ja kujundusi - valige ja nautige, kinkides endale ja oma lähedastele loovuskomplekte. Olgu see siis teie esimene õpetaja või teie armastatud sõbranna.
Me anname hindamatuid loomingulisi hetki
Meie tooted saavad teie sisustuse lemmikelemendiks. Õrnade baleriinidega plangud kaunistavad beebi lastetuba, popkunsti kollektsioon loob õige meeleolu ambitsioonika millenniumi loftis ja maailmalinnadega pildid viivad teid kodupiduist otse Pariisi tänavatele.
Aitame keskenduda erilisele sisustusele
Miks meid valida?
Miks meid valida?
Varvikase elus ei ole kunst mitte hobi, vaid brändi filosoofia. Disainerid jälgivad trende ja loovad ikoonilisi koostöökavasid maailmakuulsate kunstnikega: Richard McNeil, Olga Legeida, Elena Vavilova, Leonid Afremov, Sienna Summers, kes kannavad oma süžeed üle numbrite ja teemantide maalide lõuenditele.
Toetame ökotrendi ja seisame ökoloogia eest. Seetõttu on maalide kanderaamid valmistatud kuivatatud männist, vaatepuldid pöögist ja pakendid käsitööpaberist. Tootmisprotsessides kasutame tamme, kõvaplaati, polüstüreeni ja hispaania meriinovilla.
Reklaamiosakond annab igale jaekliendile 20 - aastase garantii toodetele ja on valmis kaupa vahetama või saatma puuduolevad tükid sõltumata kauba ostukuupäevast.
Ettevõte ei jää seisma ja otsib iga päev uusi võimalusi. Selle tulemusena on meie peamine väärtus Art Labi disainerite hoolikas kruntide töötlemine, kohandades kõiki detaile käsitsi makro- ja mikrotasandil. Kunstnikud valivad hoolikalt värvid ja toonid.
Teeme koostööd kunstnikega
Me oleme ÖKO-sõbralikud
Me kontrollime hoolikalt kvaliteeti
Me töötame kruntide kallal
Me pakume eluaegset garantiid
Teie klient võib meiega otse ühendust võtta, kui tal on toote kohta küsimusi
KOHANDAME TOOTEID TEIE KOHALIKU TURU SUHTES
Meie komplektid on kinkekarbis koos EN, DE, FR, IT, ES tekstide ja kasutusjuhenditega 15 keeles
ANNAME TASUTA PROMONÄIDISEID
Peamine müügitööriist, mis näitab selgelt kaupade kvaliteeti ja meelitab ligi kliente
HULGIMÜÜK
HULGIMÜÜK
Avasta meiega hulgimüügi eelised! Nautige eksklusiivset hinnakujundust ja juurdepääsu suurele valikule kvaliteetsetele toodetele, mis sobivad ideaalselt jaemüüjatele, edasimüüjatele ja ettevõtetele, kes soovivad oma laoseisu laiendada ja kasumit kasvatada. Saadaval on frantsiisimise või veebi-/võrguühenduseta kaupluste võimalused. Küsimuste korral võtke meiega ühendust
Hangi endale e-kataloog
Made on
Tilda